o nas

o nas

Kancelaria MS Signum specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego i gospodarczego. Obszarem naszej działalności jest świadczenie usług prawnych wobec problemów, których doświadczają nasi klienci, zarówno prowadzący działalność gospodarczą, jak i osoby fizyczne w życiu prywatnym.

Kancelarię tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w doradztwie prawnym dla firm, prowadzeniu spraw i sporów gospodarczych, cywilnych, administracyjnych i karnoskarbowych. Świadczone usługi i obsługa prawna cechują się więc kompleksowością i skuteczną reakcją na niemal każde pojawiające się w działalności przedsiębiorstwa zagrożenie.

W prowadzeniu spraw jesteśmy ukierunkowani na budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami, indywidualnie analizując ich potrzeby z przełożeniem na efektywność w działaniu.

Korzystanie z usług kancelarii prawnej MS Signum niesie za sobą korzyści dla przedsiębiorcy, eliminuje ryzyko działania sprzecznego z prawem oraz minimalizuje ryzyko popełnienia błędów. Kancelaria zapewnia bezpieczeństwo prowadzenia działalności, szczególnie w zakresie prawidłowego skonstruowania i zabezpieczenia umów, podejmowania uchwał niezbędnych dla funkcjonowania spółki, czy wymogów nakładanych na przedsiębiorców przez całe spektrum przepisów prawa w różnych jego dziedzinach, które z każdej strony dotykają przedsiębiorców.


Czym się zajmujemy

Obsługa prawna to nie tylko wiedza prawnicza, ale także wieloletnie doświadczenie. Nasi klienci zawsze otrzymują wszystkie możliwe i potencjalne rozwiązania prawne, z jednoczesną rekomendacją najkorzystniejszych z nich w danej sytuacji.

Kancelaria doradza i prowadzi sprawy z zakresu:

  • prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego,
  • prawa administracyjnego oraz podatkowego,
  • prawa gospodarczego i bankowego,
  • postępowań egzekucyjnych (zabezpieczamy interesy majątkowe w trakcie postępowania windykacyjnego i egzekucyjnego),
  • upadłości konsumenckiej oraz prawa upadłościowego i naprawczego.


Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę prawną oraz wysoką jakość świadczonych usług prawnych, zarówno w zakresie jednorazowych czynności, jak i stałej obsługi.

Korzystanie z usług kancelarii prawnej to dziś, jak pokazują statystyki, konieczność. Wówczas wielu negatywnych zdarzeń można uniknąć lub skutecznie się przed nimi zabezpieczyć.